diarchy.lt
English | на русском
 

Apie mus

Biografija

Video

Spauda

Nuotraukos

Kontaktai


Ar pavyks TV3 „DiArchy kodui“ kovoti su karu keliuose ir neatpažįstamai sumaitotais automobiliais?
 


Šį pirmadienį, gruodžio 8 dieną, 20.35 val. TV3 „DiArchy kodo“ laidoje – aršus iššūkis karui keliuose! Diana ir Arvydas šį kartą nelakstys Lietuvos keliais užrištomis akimis. Tam, kad priverstų susimąstyti apie neatsakingo vairavimo pasekmes, didieji magai surizikuos savo gyvybėmis ir bandys pajusti tai, ką jaučia avarijos metu užspaustas vairuotojas... Neatpažįstamai sulamdytas automobilis, jame įstrigę ir neturintys vilties išsilaisvinti žmonės bei tonos geležies, spaudžiančios trapią gyvybę... Viskas taip pat, kaip ir avarijos metu, tik daug lėčiau. Šiam triukui atlikti Dianai ir Arvydui prisireiks: seno automobilio, antrankių bei didžiulio preso, slegiančio daugiau nei šešių šimtų tonų jėga bei karpančio suspaustą automobilį penkių centimetrų storio „riekelėmis“. Taip pat – seno draugo Žilvino Žvagulio! Ne dainomis eksperimento dalyvius palaikyti, o lemtingąjį preso paleidimo mygtuką paspausti...

„Mieli vairuotojai, mirtinai pavojingas situacijas palikite mums – tebūnie šis šipuliais virsiąs automobilis – paskutinis, bandantis pasiglemžti žmonių gyvybes“, – sako magišlos laidos „DiArchy kodas“ dalyviai ir ektremalių triukų idėjų autoriai Diana ir Arvydas.

Kova su geležinėmis, tonas sveriančiomis mašinomis „DiArchy kodas“ laidoje – pirmadienį, gruodžio 8 dieną, 20.35 val. per TV3!

http://www.tv3.lt/diarchykodas

© 2004. Visos teisės saugomos. DiArchy
info@diarchy.lt