Šiais, 2016, metais Diana ir Arvydas švenčia savo karjeros 25-metį!
O viskas prasidėjo 1991-aisiais čia...

Gaičiūnų šeimos istorija prasidėjo daugiau negu prieš 70 metų, kai Dianos ir Arvydo senelis Antanas Gaičiūnas (1916 01 21 - 2004 01 10)  būdamas paprastu kaimo jaunuoliu susidomėjo cirku. Didelis užsispyrimas ir darbas padėjo jam pasiekti savo svajonę ir tapti cirko artistu. Antanas Gaičiūnas  savo cirko artisto karjerą pradėjo 1935 metais privačiame lietuviškame cirke "Oktavija". Dirbo akrobatu, ekvilibristu daugelyje cirkų, gastroliavusių Lietuvoje.

 

1994 metais Antanas išleido savo knygą - "Senų cirkų prisiminimai". Joje pasakoja apie tolimus savo jaunystės laikus, kai jis kartu su kitais artistais važinėdamas iš miesto į miestą rodė žiūrovams savo meistriškumą cirkų maniežuose.

 

Savo įgūdžius ir meilę cirkui Antanas perdavė ir savo sūnui Arvydui Gaičiūnui - Dianos ir Arvydo tėvui. Arvydas pabaigęs Maskvos cirko akademiją dirbo Rusijoje, kartu su cirku keliavo. 1961 metais po konkurso buvo priimtas į Lietuvos cirko kolektyvą, priklausiusį "Sojuzgoscirk" sistemai.  Kartu su partneriu (Vytautu Kazlausku) pradėjo artisto karjerą atlikdami numerį - "Akrobatai-ekscentrikai".  Kaip rašo sovietinė cirko enciklopedija "Cirkas", jų numeris išsiskyrė dideliu meistriškumu ir artistiškumu. Arvydas cirke pradirbo 30 metų. Per tą laiką dirbo ir artistu, ir direktoriumi. Ne paslaptis, kad būtent cirke Arvydas vyresnysis sutiko ir savo būsimą žmoną - Lidiją.

 

Lidija vaikystėje užsiiminėjo menine gimnastika. Baigusi mokyklą įstojo į Valstybinę cirko ir estrados meno akademiją. 1967 metais kartu su partnere (Virginija Putriene) pradėjo atlikinėti oro gimnastikos numerį "KOR DE PARELIS". O 1975 metais kartu su Arvydu  parengė ir pradėjo vaidinti numerį "Žaidimas su lasu ir šmaikščiais". Su šiuo numeriu savo artistų karjerą 1991 metais pradėjo ir Diana su Arvydu.

 

Eidami savo tėvų keliu Diana ir Arvydas taip pat baigė Maskvos valstybinę cirko akademiją, tačiau 1991 metais Lietuvai atgavus nepriklausomybę kartu su šeima grįžo čia ir nusprendė plėtoti savo veiklą nebe cirko, o iliuzijos ir magijos kryptimi. Čia įkūrė Magijos Teatrą „DiArchy”.

 

Ilgametės karjeros metu Diana ir Arvydas koncertuodami apkeliavo daugelį šalių, tapo Europos magijos festivalių nugalėtojais, mušė pasaulio rekordus, atliko pavojingus eksperimentus, tobulėjo ne tik magijos ir iliuzijos srityje, bet mokėsi ir ekstrasensorikos, hipnozės, savitaigos technikų.

© DiArchy, 2016

 

Į senąją tinklalapio versiją

+370 699 10142

info@diarchy.lt