Įspūdingas ir unikalus interaktyvus 4D projekcijų ir lazerių šou ant vandens
Stebėkite projektus Diana ir Arvydas – daugelio ekstremalių TV laidų autoriai ir iniciatoriai Jų projektus „Užsišaldę lede“, ir „Gyvi be oro“ gyvai stebėjo tūkstančiai žmonių, ir milijonai TV žiūrovų. Savo išskirtiniais sugebėjimais jie pelnė žmonių pripažinimą net 32 pasaulio šalyse!

 Pirmą kartą šou įvyko 2013 metais Druskininkų kurorto šventės metu. Susirinkę prie Druskonio ežero miesto svečiai ir gyventojai stebėjo ežero viduryje tarsi iš niekur  išnyrančias milžiniškas magų figūras,  vėliau Druskininkų miesto istorinius kadrus ir stebuklingai atgijusius M.K. Čiurlionio paveikslus, o šou pabaigoje Čiurlionio "Šaulys" padovanojo miestui šventinius fejerverkus!

 

Interaktyvus 4D projekcijų šou tai šiuolaikinių technologijų - lazeių, vaizdo projekcijų, šviesos efektų - magijos, iliuzijos ir teatro sintezė, žiūrovui sukelianti nekasdienių emocijų. Be to šou rodomas ant vandens, ežero viduryje, kur vaizdas projektuojamas ant specialiai įrengtų fontanų ir atrodo, tarsi stebuklingai atsiradęs iš niekur. Renginio programa ir tematika kuriama individualiai pagal užsakovo norus.

 

Renginį galite užsisakyti ir Jūs, susisiekite ir DiArchy padovanos Jums nepamirštamą ir nuotykių kupiną kelionę į magijos pasaulį!

Diarchy KODAS

2008 metais Lietuvos televizijos kanalo TV3 eteryje pasirodė dar nematytas užburiantis televizijos šou "DiArchy" kodas, kurio metu garsūs Lietuvos magai iliuzionistai Diana ir Arvydas sukrėtė žiūrovus ne tik magijos ir iliuzijos pasirodymais.. Šou buvo tikra naujiena Lietuvos televizijos ekranuose ir kanalui uždirbo itin didelius reitingus.

 

Projekto metu magai atliko vienus pavojingiausių eksperimentų per visą savo karjerą. Jie vaikščiojo peiliais, šokinėjo ant stiklų, buvo spaudžiami sunkiasvorės technikos, degė ugnyje, surakinti leidosi po vandeniu..

 

"DiArchy" kodas - tai įrodymas, kad žmogaus galimybės yra neribotos, reikia tik stengtis ir tikėti ir viskas taps įmanoma!

GYVI be oro

Gyvi be oro - tai antrasis Diarchy magų rekordas! 2007 metų birželio 16 dieną Druskininkų vandens parke stebimi daugelio Lietuvos gyventojų Diana ir Arvydas ryžosi pagerinti pasaulio žmogaus buvimo be oro rekordą ir jiems tai pavyko!*

 

Magai stebimi artimųjų, gydytojų bet specialaus parengimo gelbėtojų po vandeniu leidosi grandinėmis prirakinti prie metalinio rėmo, taip dar labiau  apsunkindami sau užduotį, kadangi pasiekę savo nekvėpavimo ribą, magai turėjo savarankiškai išsilaisvinti iš grandinių ir pakilti į paviršių. Ten jų laukė medikai, pasiruošę nedelsiant padėti.

Diana nekvėpuodama vandenyje išbuvo 11 minučių ir 7 sekundes, nustatydama naują pasaulio moters be oro buvimo rekordą, o jos brolis Arvydas be oro ištvėrė net 15 minučių 57 sekundes! Taip pat kartu brolis ir sesuo nustatė naują pasaulio poros buvimo be oro rekordą.

 

*Iki tol pasaulio buvimo rekordas priklausė Robertui Fosteriui, kuris 1959 metais Kanadoje nekvėpuodamas po vandeniu išbuvo 13 minučių ir 42 sekundes, o ilgiausiai nekvėpavusi moteris yra pripažinta Natalija  Molčanova, Rusijoje 2005 metais nekvėpavusi 7 minutes 30 sekundžių.

Užsišaldę lede

Projektas Užsišaldę lede buvo tikras netikėtumas DiArchy gerbėjams ir magus išgarsino visame pasaulyje! Tai pirmasis DiArchy rekordas.

 

Užsišaldę lede įvyko 2005 metais kovo 31 dieną Palangoje. Netoli Palangos tilto iš ledo luitų buvo pastatyta 1,5 kvadratinio metro  ledinė patalpa, kurioje magai be maisto ir miego išbuvo beveik 3 paras. Dieną naktį juos gyvai stebėjo gerbėjai, visas projektas taip pat buvo gyvai transliuojamas LNK televizijos kanalo.

 

Projekto metu Diana ir Arvydas lede išbuvo 63 valandas 31 minutę 15 sekundžių. Jie beveik dviem valandom pagerino garsaus amerikiečių mago David Blaine rekordą, kuris 2000 metais Niujorke  lede praleido 61 valandą 40 minučių 15 sekundžių.

 

Tiesa, Diana tapo pirmąja moterimi pasaulyje pasiryžusia ir įvykdžiusia tokį iššūkį!

Aklasis važiavimas

2003 metais DiArchy magai prikaustė daugelio Lietuvos žmonių dėmesį vienu iš pirmųjų savo projektų. Vilniaus ir Palangos miestų

gyventojai turėjo galimybę gyvai stebėti į  magą Arvydą vairuojantį automobilį miesto gatvėmis ne tik užrištomis akimis, bet ir su maišu ant galvos!

 

Tuo metu jo sesuo Diana  sėdėjo šalia ir stebima vaizdo kamerų, tik mintimis padėjo broliui išvengti autoįvykio. Skamba neįtikėtinai, tačiau projekto metu Arvydas aklai nuvažiavo daugiau negu 10 kilometrų - eksperimentas pasisekė!

 

DiArchy magai užrištomis akimis taip pat perėjo ir Palangos tilto turėklus, taip įparodydami, kad žmogus dirbdamas su savimi gali pasiekti daug daugiau negu įsivazduoja, kad gali!

© DiArchy, 2016

 

Į senąją tinklalapio versiją

+370 699 10142

info@diarchy.lt