Pradžia  |  Pamatyk savo galimybes: www.savitaiga.lt  |  BLOG: www.diarchy.lt  |    | 

Apie mus

Biografija

Video

Spauda

Nuotraukos

Kontaktai

Numeriai

         

Teatras

         
 

Prašom žiureti video
 

 
Triukai su specialia įranga ir rekvizitu. Šiems numeriams reikalingas pasiruošimas, scena, ir geras apšvietimas. Mes turime ir tokių didelių triukų, kuriems nebūtinas specialus pasiruošimas ir jie gali būti rodomi bet kurioje vietoje.

Triukai, kuriuose dalyvauja žiūrovai. Tokie triukai labai patinka ir žiūrovams likusiems sėdėti savo vietose. Juk visada malonu pasijuokti iš kito žmogaus, kurį sąžiningai apgaudinėja magai.

Mentalizmas arba proto magija. Viskas atliekama pasitelkiant proto ir minčių galią.
Tai - minčių perdavimas bei priėmimas per atstumą, įvairių daiktų įvardijimas magui jų nematant, bet jaučiant per atstumą. Šaukštų, šakučių ir raktų magija arba metalinių daktų lankstymas nenaudojant fizinės jėgos. Automobilio vairavimas užrištomis akimis.

Triukai, kuriuos galima žiūrėti esant nedideliam atstumui. Nepaprasti veiksmai su paprastais daiktais, kuriuos galima surasti bet kuriuose namuose ar įstaigoje. Šratinukas, pieštukas, laikraštis, monetos, skarelės...

Manipuliacija – rankų miklumas (triukai su kortomis, monetomis, įvairiais smulkiais daiktais). Gali būti rodomi ir scenoje, ir esant nedideliam atstumui.

Įspūdingiausia trupės vaidinimo dalis – fakyro pasirodymas. Visa tai pagrįsta ypatinga mistiškos vidinės energijos cirkuliacija, tam tikrais kūno kanalais. Tai įstabus savo kūno ir sąmonės valdymas. Jis pučia ugnies kamuolius, burna gesina liepsnojančius deglus. Basomis kojomis lipa kopėčiomis iš 6 aštriai pagaląstų kardų. Kardai pernešami per salę, kad publika galėtų patikrinti jų aštrumą.
Po to iš dviejų metrų aukščio Arvydas šoka žemyn ant apačioje sudaužytų aštrių stiklų krūvos. Žiūrovai taip pat gali įsitikinti tuo, kad stiklai tikri.

 

DiArchy suvenyrai

Ideali Higiena Jums ir Jūsų Šeimai

Odos, plaukų priežiūros priemonės. Grožiui ir kūnui.

Download Magic Tricks Now!

© 2004–2011. Visos teisės saugomos.
DiArchy
info@diarchy.lt