diarchy.lt
English | на русском
 

Apie mus

Biografija

Video

Spauda

Nuotraukos

Kontaktai

Gaičiūnai žada parodyti naujų pavojingų triukų

2008-10-31

DN informacija

Prieš porą savaičių iš Kataro grįžę druskininkiečiai Diana ir Arvydas Gaičiūnai pranešė, kad jau lapkričio 3 dieną TV3 televizijos eterį magija ir burtais bandys užkariauti nauja laida "DiArchy kodas".

 

 

Žada atskleisti magijos pasaulio paslaptis


Ar išdrįstumėte paragauti raudono vyno, paskaninto skutimosi peiliukais? Ar mėgintume į burną įsikišti degantį fakelą? Ar bandytumėte įveikti žemės traukos dėsnį?
Šiuos ir daug kitų triukų naujoje laidoje "DiArchy kodas" pamatys televizijos žiūrovai. Diana ir Arvydas, kurie stebino ne tik lietuvius, bet ir pasaulį savo beprotiškais triukais: užsišaldė lede, važiavo automobiliu, užrištomis akimis, ilgai išbuvo po vandeniu, pasiryžę atskleisti magijos pasaulio paslaptis.
Pirmojoje laidoje magams talkino atlikėjai Stano ir Marijonas Mikutavičius, grupės "69 danguje" ir "Mokinukės". Viena iš "Mokinukių" ryžosi dalyvauti triuke, kuris paneigia žemės traukos dėsnį. Mergina buvo užhipnotizuota ir paguldyta ant stalo paviršiaus. Vėliau magas Arvydas stalviršį kartu su mergina išlaikė ore pasitelkęs tik savo energiją.
Lapkričio 3 dieną pirmojoje "DiArchy kodo" laidoje žiūrovai pamatys ir daugiau triukų, kurie kai kuriems gali priminti siaubo filmą. Pavyzdžiui, grandinėmis surakinti, durklais perverti, skandinami žmonės, plentvoliu pervažiuojamas vyras bei į prie mašinos prirakintą merginą lekiantis automobilis. Laidą veda buvusi "gelbėtoja" Brigita Budginaitė.

Vis dar gyvena egzotiškos šalies nuotaikomis


Šeicho rezidencijoje Magijos teatro ,,DiArchy" artistų surengtas pasirodymas užbūrė visus - brolis ir sesuo sulaukė dar ne vieno pakvietimo programą pristatyti ir miesto gyventojams bei šeicho artimiesiems, o vietinės spaudos viršelius okupavo antraštės apie stebukladarius rekordininkus iš Lietuvos. Anot kelionės organizatorių, užsieniečiai Katare paskutinį kartą tokio susidomėjimo sulaukė tik prieš keletą metų, kai koncertavo Luciano Pavarotti.
Į valstybę, kuri ribojasi su Saudo Arabija ir Persijos įlanka, magus pakvietė šeicho sūnus. Tik išlipusius iš lėktuvo lietuvius pasitiko apsauga, netrukus jie jau vaikščiojo šeicho rezidencijos teritorijoje, primenančioje pasaką.
,,Mus priėmė labai šiltai, apgyvendino penkių žvaigždučių viešbutyje. Į tą teritoriją galima patekti tik su šeicho leidimu. Viskas priminė pasaką - tokia egzotika, baseinai, palmės, golfo laukai. Ten visur įdėta labai daug žmogaus darbo - jeigu auga medis, tai šalia jo ir kranelis pastatytas laistymui, - pasakojo Diana. - Vėliau buvo surengtas vakaras su vaišėmis, rodėme programą, kurią stebėjo ir keturios šeicho žmonos". Pasak Dianos, artimiau susipažinti ir pabendrauti pavyko tik su viena žmona, kurį į Katarą atvyko iš Amerikos.
Diana pasakoja, jog karališkoji šeima labiausiai domėjosi ne tik surengtu pasirodymu, bet ir Dianos bei Arvydo pasiektais rekordais. Brolis ir sesuo dalinosi įspūdžiais apie užsišaldymą lede, rekordą po vandeniu, ne mažiau klausimų sulaukė ir apie Lietuvą.
Apie savaitę Katare svečiavęsi magai Diana, Arvydas ir kartu pasirodymus rengiančios brolio ir sesers antrosios pusės Virgis ir Aura buvo pakviesti pasirodyti ir miestelio, kuriame išgaunama nafta darbuotojams bei šeichui priklausančiame prekybos centre. Laisvesnėmis minutėmis ketveriukė deginosi kaitrioje saulėje, maudėsi Golfo įlankoje, apžiūrinėjo miesto centrą.
“Labai daug kas ten stebino ir žavėjo - miesto centras primena Niujorką, bet tas modernas sumaišytas su jų egzotišku stiliumi. Benzino kaina - kaip vandens. Nepraleidome progos ir apsipirkti - įsigijome aukštos kokybės aparatūros, geros kosmetikos, aš nusipirkau labai egzotiškus kvepalus," - šypsojosi Diana.
Dabar, kai magijos teatro artistai jau grįžo į Lietuvą, Katare per pagrindinius televizijos kanalus sukasi reportažai apie mistiškus lietuvių pasirodymus, o Diana vis dar gyvena egzotiškos šalies nuotaikomis. Didžiulį įspūdį šeichui palikę lietuviai, kai dar nebuvo išvykę iš šalies, jau buvo kviečiami Katare apsilankyti su naujomis programomis. Beje, šeichas lietuvius įvertino ne tik įspūdingais komplimentais ar sutartu honoraru - dabar Diana juokiasi, jog už nenumatytus pasirodymus šeichas sumokėjo tiek, kad ketveriukė galėtų nedirbti visus metus.

http://www.ana.lt/druskininkunaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=787

© 2004. Visos teisės saugomos. DiArchy
info@diarchy.lt